FAQ: a tipp értelmezése, hogy a mérkőzés végső győztesére fogadunk, tehát az esetleges hosszabbítás és a büntetőpárbaj is beleszámít a fogadásunkba. Bet365-ön ez az opció „Nyereményszorzó” néven fut, TippmixPron: „A mérkőzés győztese”, Unibeten: „Hosszabbítással és büntetőpárbajjal”.

Indoklás: Sokakat meglephet ez a tipp, hiszen a Montreal 9 mérkőzés után 100%-osan vezeti a csoportot, eddig nem találtak legyőzőre, de egyszer minden sorozat megszakad, az én számításaim szerint ez holnapra reggelre fog bekövetkezni. Leszögezném, hogy a vendégek esélyesek akár a végső győzelemre is, nagyon jól nyitották a szezont, de messze még a vége, eddig szinte ugyanazok a játékosok húzták a meccseket, nem nagyon volt pihentetve senki, igaz, hogy csak 25-én játszottak utoljára, de állítólag ma páran pihenőt kapnak Therrien mestertől. Egyébként utoljára 5:3 -ra verték a Torontót, de hatalmas szerencsével, hiszen a lövések aránya 27-52 volt a Maple Leafs javára, akik ugyebár nem egy eget rengető támadó játékkal rendelkeznek. a Canucks 5. meccsét játssza sorozatban hazai jégen, és hihetetlen, de elbukták eddig mind a 4-et, kétszer döntetlen után, kétszer pedig szerencsétlenül egy góllal, de az össze csapattal ezek közül teljesen partyba voltak, még jobban is játszottak sokszor (St.Louis, Edmonton, Washington, Detroit). Szóval van mit javítani a szurkolóknál, hatalmas mérkőzésre számítok és a végén Canucks sikerre!