FAQ: Németország: Bundesliga \mérkőzésen belül: ázsiai piac első félidő\Faq: 1 gólos hazai vezetésnél a tét visszajár, kétgólos vezetésnél nyertes a tipp

Szombaton rendezik a Bundesliga utolsó fordulóját, ahol még számos nyitott kérdés maradt, az egyik melyik nemzetközi kupasorozatban indulhat majd az Union Berlin? Európai Liga vagy Konferencia Liga? A házigazda a Köln-nel fut hatalmas versenyt, egy győzelem biztosítaná számára az Európai Ligát, de pontvesztés esetén csak a kisebbik sorozatban rajtolhat el… Szerintem egyértelmű a helyzet, az Union nyerni akar. A Bochum nagyot játszott a Dortmund otthonában (3:4), egy gólgazdag mérkőzésen tudta megkaparintani a három pontot. Szombaton ennél azért jóval nehezebb dolga lesz a motivált házigazdával szemben.

Az Union-ál szerencsére nincs sérülés hullám, a legnagyobb hiányzó csak Baumgartl (25/1 védő).

A Bochumnál sérülés miatt nem elérhető Stafylidis (24/1 védő), Antwi-Adjei (25/1 csatár).

A berlinieknél nagyobb motivációt érzek és az sem mindegy, hogy a vezetést mikor szerzik meg, ugyanis mindegyik bajnoki egy időben kezdődik, köztük a rivális Köln meccse is. A lényeg, hogy ha minél előbb előnyhöz jut az Union, annál hamarabb biztosítani tudja, a Köln meccsétől független az Európa Liga indulását. A stratégiámat követve az első félidőt támadom.

Tipp: Első félidő -1.0 HC Union Berlin Odds: 3.30

Az 1. félidő végeredménye: 2-0 => a tipp NYERT! 🙂