FAQ: a tipp értelmezése, hogy a mérkőzés végső győztesére fogadunk, tehát a hosszabbítás vagy az esetleges büntetőpárbaj is beleszámít a tippünkbe. Bet365-ön ezt az opciót Nyereményszorzónak hívják.

Indoklás: Ha kisit több rizikót mernék bevállalni, akkor döntetlenre húznám a meccset, de a kétesélyben biztosabb vagyok. A két csapat minden adatban szinte másolja a másikat. PP kihasználás, PPK, mindenben max. 1% eltérés van a két csapat között, még büntetőpercekben is megközelítőleg ugyan annyit átlagolnak meccsenként. A Hazaiak kapujában Bishop kezd, idén örülhetett, megkapta az All Star jelölést, sőt, a csapat még több pihenést is adott neki, mivel utolsó meccsükön Vasi védett. Jó idén is a csapat, átvészeltek jó pár sérüléshullámot, de talán a legnehezebb az volt a csapat számára, hogy a floridai dominancia megingott, immáron a Cats számít első számú csapatnak. De egy jó szünet utáni futással ezen bőven lehet változtatni, nincsenek olyan messze. Ellenben 3 csapat is a divízión belül ugyan annyi ponttal áll, így a mai mérkőzés különös prioritást élvez mindkét fél számára. Bishop számai szünet után megnyugtatóbbak, mint Mrazeké, akinek a januárja mesébe illően jól sikerült, februárra viszont visszaesést várok. Két remek kapus, azonos speciális egységbeli teljesítmények, mi döntheti a hazaiak javára a mérleget? A számolt támadó és védő pontok, amikben lényegesen jobb a Tampa. Offensive és Deffensive kalkulált értékekben is egyaránt 3-3 ponttal ért el többet a Tampa, mint a Detroit.
Nyögvenyelős, akár OT-be is torkolló Tampa győzelmet várok.