FAQ: kosárlabda, tajvani női bajnok WSBL.

Indoklás: a piac nyitásakor a fogadó irodák a Chunghuat adták meg a találkozó favoritjának, a távol-keleti laikus szerencsejátékosok azonban (vélhetően a Taiyuan utóbbi 2 hétben felettük aratott 2 győzelmére alapozva) annyi tétet raktak a hazaiakra, hogy mostanra megfordították a szorzókat. Ennek köszönhetően foghatunk mi most értéket az összecsapás valódi esélyesére fogadva, mivel ez a párharc legrosszabb esetben is 50-50 %-os valószínűségű. Ebben a hónapban egyébként egyszer nyert is itt már egyszer simán a Chunghua (80-69), de a második mérkőzésüket is csupán az utolsó negyedben fordította meg a Taiyuan (51-53 -ról). De ott igazából semmivel sem volt rosszabb a Telecom csapata. A harmadik összecsapásukat mindössze 3 napja tartották, ahol tarolt ugyan a Taiyuan (73-50), de a Chunghua alapemberei aznap csak perclimiten játszottak, és zömében a cseresor volt a parketten. Ma azonban újra a legjobbjaiké lesz a főszerep! Emellett a Telecom sikere mellett szól továbbá, hogy ők fizikálisan kicsit erősebb játékosokból állnak; valamint hogy a Taiyuan eleve egy elég megalázó vereségből (59-64) jön, így mentálisan biztosan nem lesznek a legjobb formában.

végeredmény: 58-87 => NYERT! 🙂