FAQ: röplabda, Szerb liga.

Indoklás:
Nem igazán értem ezt a durva szorzó emelkedést (1,25-1,83), de ezt most igyekszek kihasználni. Ugyanis a Tent(2.) vezetőedzője nyíltan kimondta semmiféle tartalékolást nem tervez erre a meccsre, sőt inkább picit hajszolni szeretné a kezdő csapatát a CEV Kupa negyeddöntős meccse előtt amire egyébként is 5 nap pihenője lesz a csapatnak. (ott már úgyis picit reménytelen a helyzetük, egyrészt simán 3-0-ra kaptak ki Monzában, másrészt teljesen más szint az olasz együttes). Itt viszont, ha szeretnének “tiszteletet” kivívni maguknak a rájátszás előtt akkor megmutatják a Sremska(7.) csapatának, hogy mennyire kell gondolkodniuk majd egy esetleges továbbjutáson ellenük, hiszen ha itt nyernek a vendégek akkor összekerül ez a két együttes a play-off negyeddöntőjében. A hazai gárda nyilván szeretné elkerülni ezt, és egy esetleges győzelemmel a Zeleznicar csapatával játszanának, de nem hiszem, hogy itt van esélyük a 3 pontot megszerezniük, vagy legalább a 2-t ahhoz, hogy a 6. helyre lépjenek előre. Számomra érthetetlen ez a brutális szorzó emelkedés, gondolom a laikus emberek megpakolták a hazai csapatot mert nekik kéne ez a meccs, míg a vendégeknek gyakorlatilag tét nélküli. Ideális lehet egy pofon kiosztásához szerintem. Tippem 1-3.

végeredmény: 19-25, 18-25, 25-18, 22-25 => NYERT! 🙂