FAQ: a tipp értelmezése, hogy a mérkőzés végső győztesére fogadunk, tehát az esetleges hosszabbítás és a büntetőpárbaj is beleszámít a fogadásunkba. Bet365-ön ez az opció „Nyereményszorzó” néven fut, máshol: „A mérkőzés győztese”, esetleg „Hosszabbítással és büntetőpárbajjal”.

Indoklás: A Yeka keleten a második legjobb csapatnak számítanak a Szibir mögött, 39 pontjuk itt elég is erre, viszont nyugaton ilyen pontszámmal csupán a 6.-ik helyet tudnák elfoglalni, úgy, hogy a pozsonyiak nem is lennének olyan eget rengetően lemaradva tőlük. Egyébként a gólarányban sem állnak jobban a vendégek, hiszen 52 lőtt mellett 56-ot kaptak, míg ellenfelük 50:50-el áll. Amiért ilyen magas az odds a hazaiakra az az, hogy csupán a 11. pozíciót foglalják el, de szerintem még ígyis kicsit félrenézték a dolgokat a bukik, mivel a Slovan hatalmas formában játszott az utóbbi meccseken, a Kazanyt idegenben verték, aztán simán örömjátékkal küldték haza a Yugrát, 6:0 lett az a meccs. Néztem a szlovák csapatot és látni lehetett, hogy nagyon élvezik a hokit, Jeglic és Ticár mintha testvérek lennének úgy játszottak össze, Kaspar, Barker és Bartovič pedig remekül egészíti ki a támadójátékot. Kapuban biztos pontjuk van, a kapus edzőjük pedig eddig a Bostonban tevékenykedett ugyanilyen pozícióban, szóval minden rendben jelenleg a hazaiaknál. Még kitérnék arra, hogy a vendégek sorozatban 4. meccsüket fogják idegenben játszani, két naponta utazniuk kellett, meg is látszott hiszen egyik meccsen sem tudták megszerezni a maximum pontszámot, most a vereségükre számítok a körülmények miatt.