FAQ: Kínai bajnokság, CBA. Határ: tippmixPro.

Indoklás: a hendikep határt vélhetően az alapján lőtték be a fogadó irodák a mai meccsre, hogy a felek legutóbbi összecsapását 14 pontos különbséggel nyer (112-98) a Tianjin, kicsit több, mint 1 hete. Csakhogy! Az a meccs csak az eredményt gyorsan átfutva tűnik rendkívül simának, a valóságban ez nagyon nem így nézett ki. Félidőben ugyanis még a Sichuan vezetett, sőt 5 perccel a vége előtt is ők álltak még győzelemre! A 2. félidőben viszont elképesztően mázlista volt a Pioneers a tripladobással, mivel összesen 19 (!) esett be nekik! Ilyen még az NBA-ben sem nagyon látni… 2-szer egymás után azonban nem hiszem, hogy egyszerűen minden beesik majd nekik. Amennyiben pedig ma esetleg visszaesik kicsit a mezőnykísérlet hatékonyságuk, én nem látom, hogy mitől nőhetne a felek közti differencia még a múltkoritól is nagyobbra. Hiába számít ugyanis a Blue Whales a liga egyik leggyengébb gárdájának, az utóbbi 3 meccsből 2 is csupán 2 dobáson múlt. Ráadásul zsinórban 8 vereségnél járnak már, kosárlabdában pedig ritkán jut el bármelyik gárda is ~ 10-ig… Sokkal valószínűbb, hogy valamikor most már nekik is kijön majd a lépés és bemákolnak újra legalább egy W-t. Érték!

Végeredmény: 84-94 => a tipp NYERT! 🙂