FAQ: ITF M15 Bressuire.

Indoklás: Írtam már Bergsről, hogy milyen jól játszik ezen a tornán, amit De Jong ellen is bizonyított abban az 1 szettben amit lejátszottak, majd a holland lesérült és feladta a meccset… A belga játékos adogatásai nagyon jól működnek itt, úgyhogy Selsnek nagyon nehéz dolga lesz szerintem fogadóként. Az egyébként szintén holland játékos inkább salakon érzi magát igazán otthonosan, de annyira azért nem gyenge a gyorsabb borításokon sem. Az viszont biztos De Jongnál nem beszélhetünk egy jobb játékosról, úgyhogy szerintem ezen a meccsen is Bergs a favorit. Ami az itteni meccseit illeti, az 1. körben az indoor hardon nagyon gyengének számító Fanselowot verte nem annyira meggyőzően, de végül szerencsésen be tudta húzni 2 szettben, majd tegnap a veterán De Scheppert, amely mérkőzésen azt gondolom ismét nagyon szerencsés volt. Mindkét ellenfelének borzalmasan gyenge breaklabda kihasználási mutatója volt (2/7 és 1/6…) illetve egyikük sem szervált olyan meggyőzően, mint Bergs jelenleg. Ha hasonlót statot hoz, mint eddig a tornán, a holland srác szerintem max. 1-2 pontokat fog tudni szerezni per fogadójáték, illetve abban bízom hogy emberünk breakelni fog majd az 1. szettben, így nem kéne 6 adogatójátékot zsinórban hoznia. Jó odds, próbáljuk meg!

EREDMÉNY: nem sikerült Selsnek breakelnie Bergset az 1. játszmában => a tipp NYERT! 🙂