FAQ: a tipp értelmezése, hogy Riske két szettben nyeri a mérkőzést. Ez lényegében az AH (- 1,5) opcióval egyenlő, ha páran olyan fogadóirodánál játszotok, ahol csak ázsiai hendikepben lehet megtenni.

Indoklás: ritkán fogadok teniszben hendivel, vagy pontos végeredményre, de itt ma sima meccsre számítok. A 21 éves kínai Zheng ugyanis eléggé vak salakon, sőt Riske (képünkön) ellen sincs túl sok sikerélménye eddig a múltból. Igaz mindkétszer kemény borításon kerültek eddig össze, de nagyon sima Riske győzelmek (6-1, 6-0 és 6-2, 6-2) születtek azokon a találkozókon… Saisai 2013. óta nem nyert mérkőzést füvön, ezzel szemben Alison eddigi ~ 50 füves pályás meccsének 67 %-t behúzta. Olyan sztárokat vert már meg ezen a borításon, mint például Giorgi (35.), Pavlyuchenkova (40.) vagy éppen Radwanska (106.), a tavalyi wimbledoni 1/16 döntőből pedig csak Sharapova tudta kiejteni. Zheng ilyen eredményekről még csak nem is álmodhat, hiszen 2-2 korábbi nottinghami és wimbledoni próbálkozásán kívül eddig csak Japánban játszott néhány füves pályás meccset… Nagyon meg lennék lepve, ha szettet tudna fogni a kínai lány! Részemről sima Riske.

Végeredmény: 6-3, 6-4 => NYERT!