FAQ: Japán bajnokság, J2 League. Szorzó: Unibet.

Indoklás: a Nagasaki már tavaly is jelentős mértékben előzte meg az akkor kis híján kiesett Yamaguchit; de azóta a Renofából még el is igazolt: Kamigaki (védekező középpályás 28/0), Yajima (középső középpályás, 30/2), Takagi (szélső, 19/1) és Minagawa (csatár, 30/2) is; míg Ikegami (1. számú középső középpályás) jelenleg sérült; tehát még tovább gyengültek. És mivel várhatóan idén is kiesőjelöltek lesznek, így minőségi pótlásokat nem tudtak szerződtetni a kiesettek helyére; csak néhány egyetemista illetve pár harmadosztályú labdarúgó csatlakozott a kerethez. Ezzel szemben a 3 brazil és 1 spanyol idegenlégiósból összerakott Nagasaki támadósor idén is ligaelit lehet; bizonyítva pedig ezt összesen 8 gólt lőttek a legutóbbi 2 meccsen! Ráadásul a Renofának hét közben idegenbeli kupameccse volt (ahol ki is estek egy harmadosztályú ellenféllel szemben…); a V-Varen viszont rápihenhetett erre a bajnoki fordulóra. Nincsenek egy szinten. Tippem: 0-2

Végeredmény: 0-1 => a tipp NYERT! 🙂