FAQ: a legjobb odds Marathonbeten érhető el.

Indoklás: ezzel a tippel meg akartam várni a kezdőcsapatokat, és be is igazolódtak az elvárásaim, a Madridé erős. Zsinórban 3 vereségből jönnek, így nagyon nagy a lélektani nyomás a csapaton, muszáj nyerniük. A bajnokságban továbbra is csak 1 pont az előnyük a Barcelonával szemben, így még egy pontvesztéssel azt kockáztatnák meg, hogy beelőzik őket a katalánok. Láttam a Real elmúlt 2 tétmeccsét, és a csapat nagyon ötlettelen, passzív játékot mutatott be a kapuk előtt. Bár ma ismét ott lesz a kezdőcsapatban Ronaldo, úgy érzem nem fog úgy szárnyalni a „királyi gárda”, ahogy tették azt a téli szünet előtt. A Madridra egyébként is hagyományosan igaz az, hogy ebben a téli szezonban bukdácsolnak picit, és nem tudnak 100 %-ot nyújtani. Ezt érzem mostanában Bale és Benzema halovány teljesítményén, de James Rodriguezt sem véletlenül cserélték le 3 napja 60 perc után: egyszerűen nem bírt többet. Akár fizikálisan vannak kicsit formán kívül, akár fejben nem elég összeszedettek, a vak is látja, hogy ez a Real Madrid még nyerni is nehezen fog ma, nem hogy gólgálát tartani. Az Espanyol egyébként is egy kellemetlen ellenfél tud lenni, nagyon stabil és agresszív a védekezésük, ezért ritkán fordul elő velük, hogy nagyon kitömik őket. Tavaly ugyanilyenkor például kihúzták egy szoros 1-0 -val ugyanitt, de előtte szintén egy januári meccsen Barcelonában is csak 0-1 -re kaptak ki. Összességében a 2 csapat párharcában a legutóbbi 5 meccsből 4-szer még csak 2,5 over-es eredmény sem született (1-0, 0-1, 0-1, 1-1), nem hogy 3,5 over! A mai meccsen nagy birkózást, sok kemény párharcot (képünkön), de kevés szép megoldást és gólt várok, mert az Espanyol minden bizonnyal csupán az 1 pontért jön és bekkelni fog végig teljes erejével, míg a Real Madrid görcsös és frusztrált lesz, ha nem szereznek már rögtön a meccs elején gólt. Persze a végén biztos vagyok benne, hogy behúzza majd a Madrid, de inkább egy szoros, kevés gólos meccsen tudom mindezt elképzelni.

Tippem: 1-0, 2-0

Végeredmény: Real Madrid – Espanyol 3-0 => NYERT!