FAQ: a tipp értelmezése, hogy Querrey legalább 5 játékkal többet nyer, mint Sijsling. Például: 6-4, 6-4, 7-6.

Indoklás: Sam Querrey hendikepes győzelmére fogadunk Wimbledonban. Nagyon szimpatikus nekem ez a 4,5-es hendikep, három szett alatt simán megszerezhető ekkora előny. Querrey a 36. a világranglistán, míg ellenfele csupán a 170., ami meglehetősen nagy különbség egy Grand Slam tornán. Sijsling egész karrierje során átlagos füves pályás teniszezőnek számított, a 26-24-es mérlegét inkább Challengereken és ATP tornák selejtezőin szerezte meg. Idén mind a három selejtezős mérkőzésén döntő szettet kellett játszania, így nem mondhatnánk simának a főtáblára jutását. A holland teniszező a wimbledoni selejtezőt megelőzően három Challenger tornán is elindult, de csupán egyszer tudott mérkőzést nyerni a három vereség mellett, tehát közel sincsen jó formában. Ellenben Querrey szépen teniszezett, Londonban csak Dimitrov verte meg döntő szettben, Nottinghamben pedig döntőzni tudott, többek között Dolgopolovot és Simont is megverve. Füves pályás mérlege stabilan pluszos és a formája is megfelelő ahhoz, hogy ilyen alacsony hendikeppel ajánlani tudjam.

Végeredmény: 7-5, 6-3, 6-4 => NYERT!