FAQ: a tipp értelmezése, hogy Oroszország maximum 1 góllal kap ki. A fogadás: orosz győzelem, döntetlen vagy 1 gólos magyar siker esetén is nyer és csak 1-nél több gólos magyar győzelem esetén veszít! Papír alapon ehhez H-ra kell húzni a 32240. eseményt!

Indoklás: Kicsiny hazánk fiai mai nap Oroszországgal mérkőznek meg. Jól ismerjük őket a selejtezőről, oda-vissza 4-4 góllal tudtuk őket megverni, viszont ők így is úgyis kijutottak, továbbá két nagyon fontos láncszem hiányzott akkor a csapatból Atman és Gorbok. Mondanom sem kell hogy az egy tét nélküli selejtező volt már mivel mindkét csapat megszerezte már kvótáját az EB-re viszont ma élet halál harc lesz. A magyar válogatottból kimaradt Császár Gábor, akitől mindenki azt várta az EB előtt, hogy húzóembere lesz a csapatnak. Helyette a fiatal csurgói játékos, Faluvégi Rudolf vette át a szerepet az irányító pozícióban. Ahogy azt láthattuk a montenegrói meccsen, a kezdőben lényegében csak fiatal játékosok szerepeltek a kezdőben(kivéve Mikler, Nagy Laci, Iváncsik Gergő), akikben ég a bizonyítási vágy, de nemzetközileg rutintalanok még. Ez meg is látszott abban hogy a sok gólos előnyünket hipp-hopp elszórtuk a félidő végére és második félidő elejére, és ámbár sima 5 gólos sikert arattunk, azért hagyott némi kívánnivalót bennem a látott játék és az, hogy egy ilyen gyenge Montenegró fel tudott újból zárkózni mellénk és szorossá tenni a meccset egy ideig. Az a játék amit akkor produkáltunk édes kevés lesz ez ellen az orosz csapat ellen. Igaz hogy kikaptak a dánoktól 6 góllal, viszont az 50. percben még döntetlen volt a meccs és a végére fáradtak csak el, ahol el tudtak lépni a dánok. Úgy érzem, hogy a meccs jelentős részében az oroszok kezében lesz az irányítás, és habár bízok abban, hogy ugyanúgy el fognak kicsit fáradni fejben a meccs végére, remélem nem fognak akkora előnyt kovácsolni előtte, hogy azt ne tudjuk ledolgozni és nyerni 1 aprócska góllal. Tippem a mérkőzésre a két csapat első mérkőzését látva Oroszország győzelme.

27-26 => NYERT!