FAQ: a tipp értelmezése, hogy DNB (~ draw no bet = nincs fogadás döntetlenre) opcióval fogadunk a hazai csapatra, X esetén tehát a tét visszajár.

Indoklás: a tökutolsó és 15 forduló után még nyeretlen Nueva Chichago gárdájára fogadunk több nyomós okból is. Egyrészt mert statisztikailag már nagyon benne van a levegőben, hogy egyszer végre kijön nekik a lépés és ők is nyerni tudnak. Másrészt mert a Colonnal szemben hagyományosan jól szoktak szerepelni, az elmúlt 12 évben csupán egyszer kaptak ki tőlük (3 GY – 1 D – 1 V). Harmadrészt mert a Colonnal ma sok hiányzója van. Az 1. számú kapusuk eltiltott, 3-3 kezdő védőjük és középpályásuk pedig sérült, így összesen 7 alapember nem fog játszani ma a vendég gárdában! Negyedrészt a Colon idegenben egyébként sem egy világ rengető csapat (október óta: 1 GY – 6 D – 5 V a mérlegük), így én mára prognosztizálom az áttörést a Nueva Chicagotól. Nehéz meccs lesz, de behúzhatják. Tippem: 1-0

Végeredmény: 0-0 => A tét visszajár!