FAQ: Bet365-ön az under 5 a teljes mérkőzésre vonatkozik, vagyis ha 2:2-re végződik a rendes játékidő, akkor push van, ezért cserében viszont magasabb szorzót kínálnak. Aki kevesebb odds-al is megelégszik, inkább az under 5,5-öt javasolom 1,52-ért. Unibeten az under 5 a rendes játékidőre vonatkozik.

Indoklás: Divízión belüli összecsapás. Mindkét gárda 7 meccset játszott eddig decemberben, sok fog múlni azon, ki a frissebb ma. Noha az Isles most nagyon egyben van, ez már a második b2b-je lesz ebben az időszakban, ráadásul Strome és Clutterbuck is sérülten vállalja a játékot. Tegnap a kulcsemberek rengeteget koriztak, a támadók közül Tavares 25, Okposo és Nelson 22-23 percet töltöttek a pályán, a védők pedig még többet, Leddy majdnem 28 (!), Hamonic 23 perc jégidőt számlált. A kapuban viszont eddig Greiss megnyugtatóan pótolja Halakot, a Colorado és a Montreal kivételével az utóbbi másfél hónapban senki nem ütött neki 2-nél többet. A Devils akár képes is lehetne, hogy ezt a fáradt Islest meglepje, de a kulcstámadók közül Zajac és Henrique sérült, Stempniak pedig betegen vállalta a játékot ma. A vendégkapuban viszont ott lesz Schneider, aki legutóbbi 16 fellépésén 14-szer nem kapott 2 gólnál többet. Mivel a támadósorok bizonytalan lábakon állnak illetve hullafáradtak, nem mennék bele abba, hogy képes lesz-e elverni egyik csapat a másikat, inkább a kevés gólos opciót választom, amit a két kapus utóbbi időben nyújtott teljesítménye is támogat.