FAQ: a tipp értelmezése, hogy a New England minden negyedben legalább 2 pontot összekapar (például egy Team Safety-vel). Bet365-ön ezt az opciót a mérkőzésen belül (!) “Csapat specialitások” menüben, azon belül pedig a “Minden negyedben pontot szerez” fülön találjátok meg.

Indoklás: A múlt héten már sikeresen fogadtunk erre az opcióra. A New England a liga legjobb támadósorával rendelkezik, Tom Brady MVP formában játszik, elkapók terén óriási a választék, Gronkowski, Amendola, Edelman, LaFall.. Futóposzton ugyan megsérült Dion Lewis, Blount kiválóan pótolhatja, egyedül a támadófalban vannak gondok de Bellichick mindig megoldja a gondokat. A Pats eddig minden meccsén minden negyedben pontot szerzett – legyen az TD, FG vagy safety – egy kivétellel, az első héten, az év legelső negyedében a Pittsburgh ellen nem sikerült ez. Azóta viszont minden egyes negyedben igen. Ez azt jelenti, hogy a legutóbbi 31(!) negyedben sikerült a pontszerzés ami óriási teljesítmény. Ez a sorozat úgy gondolom ma sem fog megszakadna annak ellenére, hogy nagyon hosszú. A Giants védelme megtépázott, sok gonddal küzdenek, rengeteg yardot engednek és sérülések terén sem állnak jól. Futás ellen jobban védekeznek az Óriások, de passz ellen egyenes borzalmasak. Ezt használhatja ki a Pats, ugyanis egy-két hosszú játékkal könnyen és gyorsan FG távolságon belülre keveredhetnek. Gostkowski pedig a liga elit rugói közé tartozik. A hazaiaknál a védelemből sérült a legjobb CB Prince Amukamara valamint az LB Jon Beason, LB Uani Unga és LB JT Thomas. Nagy lyukak és óriási terültek a Pats előtt. A tippet erősíti, hogy a Giants partner ebben, múlt héten a 18 pontot szerző Tampának is összejött ez az opció jóval magasabb szorzóért, valamint előtte is a New Orleans ellen kapott 52 pont rettentő sok és még szépen fogalmaztam, még előtte a Dallas 3/4-et hozott, még előtte pedig a San Fransisco és a Philadephia is hozta, tehát az utolsó 5 Giants meccsen négyszer is jött a tipp. 30-40 pontot várok tőlük a mai meccsen.

26:27 (7:7, 10:3, 6:7, 3:10) => NYERT!