FAQ: az egyik legjobb odds Marathonbet-en érhető el.

Indoklás: az alapvetően kemény, de stabil védekezéséről híres Millwall teljesen szétesett 2 napja a Norwich ellen: 5 gólt kaptak 70 perc alatt, és végül egy 6-1 -es zakóval utazhattak haza karácsonyozni… Az ilyen kiütéses bukások után nagyon nehéz fejben megfelelően koncentráltnak maradni és egy olyan teljesítménnyel előrukkolni, amellyel rögtön felállhatnak a padlóról. Éppen ezért azt gondolom, ma ismét belefutnak majd a késbe, mert ma egy minimum Norwich szintű, de talán még tőlük is egy picit jobb csapattal, a listavezető Bournemouth-szal találkoznak. Ők ráadásul elég jó formában is vannak, 2 napja sima 2-0 -s meccsen verték az egyébként szintén jó szériában lévő Fulham-et, ezzel bizonyítva, hogy az ünnepi forgatagban sem hagyott alább a motivációjuk: a Bournemouth bajnok akar idén lenni és ezzel feljutni a Premier League-be. 1 hónappal ezelőtt úgy játszottak döntetlent (2-2) a felek, hogy a Millwall nem kevés szerencsével a 88. percben tudott csak kiegyenlíteni, ma azonban kétlem, hogy ismét melléjük szegődik majd a sors (és/vagy a bíró)… A Millwall mellett egyetlen érvet lehet mondani: a hazai pálya előnye ma náluk lesz, és ebben a stadionban évek óta rendre legyőzték a Bournemouth-t, viszont az a csapat csak a nevében egyezett meg a mai vendég gárdával! Ráadásul a Bournemouth a legjobb csapat idegenben a ligában (6 GY – 3 D – 2 V mérlegükkel és 28:10 gólarányukkal), így várhatóan nem ijednek majd meg a mai kihívástól. A hazaitól 2 csere középpályás, a vendégektől pedig 1 csere csatár nem bevethető, de nem ez fogja eldönteni a találkozót, hanem a keretek közötti minőségbeli különbség, és talán hónap játékosának a másodosztályban már többször megválasztott: Callum Wilson (csatár, 11 gólos – képünkön) Tippem: 0-2, 1-3

Végeredmény: 0-2 =>NYERT!