FAQ: a tipp értelmezése, hogy mindkét fél nyer legalább 1-1 szettet. Például: 7-6, 6-7, 6-0, 6-0

Indoklás: Nick Kyrgios magabiztosan halad előre és próbálja megvédeni azokat a pontokat, amiket tavaly a negyeddöntővel megszerzett. Az első két fordulóban két 3:0-s győzelemmel harcolta ki a továbbjutást, szép füves pályás támadó teniszt játszva. Az ausztrál teniszező idén csak Londonban indult, ahol Wawrinka már az első körben kiejtette, ennek ellenére jó formában teniszezik, és jó eredményt érhet el Raonic ellen. Raonic is jó formában teniszezik, mégis amikor megszerzi a 2:0-ás előnyt, utána annyira kienged, hogy a 3. szettet mindkét meccsén elvesztette, amin eddig játszott. A fogadásunk akkor nyertes, hogyha egyik játékos sem nyer 3:0-ára, ami a realitás. A két teniszező közül Raonic az esélyesebb, de Kyrgiosban simán benne van, hogy akár még meg is verje a kanadai teniszezőt. Tavaly a Wimbledon negyeddöntőjében már megmérkőztek egymással, akkor 3:1-re Raonic nyert, most Kyrgios revánsot vehet, így azt gondolom, hogy két motivált jó formában lévő teniszező meccsén csak szoros eredmény születhet, legalább négy szettel.

Végeredmény: 5-7, 7-5, 7-6, 6-3 => NYERT!