FAQ: Kézilabda, Bajnokok Ligája női

Indoklás:
Jó kis derbivel folytatódik a kézilabda BL, ahol a Győri ETO(1.) fogadja a közvetlen rivális Brest(2.) csapatát. Tavaly szeptemberben találkoztak egymással a csapatok akkor döntetlent (25-25) játszottak, de végig vezette a mecset a francia csapat és az utolsó 10 percben 5 gólos előnyben voltak és ezt sikerült elrontani. Ma sem gondolom, hogy az ETO formája arra engedne következtetni, hogy itt gálát tudnak rendezni a klasszisokkal felálló vendégek ellenében. Természetesen a világ legjobb csapata továbbra is a győri alakulat, de valamiért mostanság nem úgy szerepelnek a hölgyek és több hullámvölgy jön meccsenként. A legutóbbi meccsen az Odense(28-28) ellenében ismét az utolsó 8 percben kellett ledolgozni az 5 gólos hátrányukat ami ismét sikerült, de nagyon a határon táncol az együttes, hogy beszedjen egy vereséget. (lehet kéne is egyébként) A vendégeknél egyébként: Gros(átlövő), Gullden(irányító), Foppa(beállós), Lassource(átlövő), Pop-Lazic(szélső), Toft(kapus) mind-mind klasszis teljesítményt nyújtottak a kontinens viadalon és úgy gondolom, hogy ez is kihatással van arra, hogy ők bomba formában vannak jelenleg. Meleg volt a Buducnost(28-28) elleni meccsük, hiszen voltak 7 gólos hátrányban is, de végül sikerült felébredni és megmenteni azt a meccset, sőt majdnem meg is nyerték. Ma itt a lehetőség javítani és nem tartom elképzelhetetlennek, hogy itt nyerjen a francia gárda, de azt, hogy 5 vagy több góllal égjen meg az nagy bravúr lenne a mostani ETO-tól.

VÉGEREDMÉNY: 27:27=> NYERTES 🙂