FAQ: a tipp értelmezése, hogy legalább 4 játékkal nyer többet Groth. Például: 6-4, 7-6, 7-6.

Indoklás: Samuel Groth hendikepes győzelmére fogadunk Wimbledonban. Sam Groth nagyon nagy formába lendült, a füves pályán megtalálta a számítását és magabiztos, önbizalommal teli játékot hoz minden meccsén. A manchesteri Challenger tornát megnyerte, majd Stuttgartban negyeddöntőzni tudott, tehát elég jó felkészülést tudhat maga mögött. Groth az első körben Sockot verte 3:1-re úgy, hogy egy percig nem volt kérdés a győztes kiléte, illetve minden megnyert szettben lebrékelte ellenfelét, így még inkább jó ajánlatnak tűnik a -3,5 játékos ajánlat. Groth egyébként is nagy tekintély a füves pályán, hiszen 72-30-as mérlege kimagaslik a mezőnyből. Ellenfele a honfitárs James Duckworth lesz. Duckworth az első fordulóban Jazirit ejtette ki, egy döntő szettes mérkőzésen, előtte nem játszott füves pályán. Idén először szerepelhet a második fordulóban, de ez a végállomás lesz neki. Azt gondolom, hogy a 20 hellyel előrébb rangsorolt Sam Groth -3,5 játékról is biztosan nyeri a mérkőzést, nagy formában van, és ki fogja használni a lehetőségeit.

Végeredmény: 7-5, 6-4, 7-6 => NYERT!