FAQ: Keménypályás férfi Austral Open. A tipp értelmezése, hogy Fritz nem kap ki 6 játéknál nagyobb különbséggel, 7 játék differencia esetén a tét visszajár. Szorzó: tippmixPro.

Indoklás: ugyanezt az opciót vittem a felek legutóbbi összecsapására is, a US Openen tavaly szeptemberben, és bár elment (6-1, 6-4, 6-4), most ismét rápróbálok. Novak Djokovic (1.) vesztett ugyanis már szetteket ezen a tornán Taylor Fritztől (12.) sokkal gyengébb ellenfelekkel szemben is. Az amerikai srác pedig túlságosan rástresszelt valószínűleg arra, hogy a hazai közönség elvárta volna tőle az erős teljesítményt a GOAT-tal szemben, és emiatt minden kulcspillanatban hibázott szinte azon a mérkőzésen. Pedig ott is bőven voltak lehetőségei arra, hogy legalább 1 szettet nyerjen. Arra számítok, hogy most az ausztrál publikum előtt viszont lekerül majd a nyomás a válláról és jobban el meri ereszteni az ütőit, ezáltal pedig sikeresebb is lehet. A szintén top10-es Tsitsipas ellen tegnap beton stabil volt a szervajátéka; amennyiben pedig ez holnap is így lesz, Fritz elvihet legalább egy szettet vagy kiharcolhat 1-2 tie-breaket. Akkor pedig ez a magas hendikep már egész kedvező helyzetbe kerülne. Djokovic előző meccsének eredménye ráadásul csalóka, mert ellenfele hullafáradt volt! Fritz viszont ~ 10 évvel fiatalabb, mint Mannarino, így jóval fittebb fizikai állapotban van jelenleg.

Végeredmény: 7-6 ; 4-6 ; 6-2 ; 6-3 => a tipp NYERT! 🙂