FAQ: tenisz, Rotterdam ATP.

Indoklás: negyedszerre csapnak össze egymással a felek karrierjük során, és eddig mindhárom meccset Borna Coric (26.) nyerte, ettől lett ő a fogadó irodák favoritja ezen a mérkőzésen (na meg a magasabb világranglista kiemelése folytán ugye). Ugyanakkor Fucsovics Márton (59.) élete talán legjobb formájában játszik; és az utóbbi ~ 1,5 bravúrgyőzelmei (Goffin, Shapovalov, Dimitrov, Medvedev, Wawrinka) láthatóan akkora önbizalmat adtak neki, hogy már nem fél senkitől, bármekkora underdognak is van kikiáltva! Azzal, hogy elhitte magáról, hogy ő is képes arra, mint a világelit, még Federer és Djokovic ellen is szetteket tudott nyerni! Ezek után miért ijedne meg attól a Corictól, akinek talán még mindig inkább a salak a legjobb borítása és akinek október óta nem voltak azért pozitív értelemben túl kiugró eredményei. Minden tornáján ment 1-2 kört, de aztán rendbe belefutott meglepő vereségekbe is… Ezzel szemben Marci jelenleg fáradhatatlanul és megingathatatlanul tör a döntő felé, így mindenféle elfogultság nélkül ez a párharc nálam legrosszabb esetben is maximum 50-50 %-os esélyű. Így egyértelműen a (hamis?!) underdogra érdemes rakni inkább a pénzünk.

végeredmény: 4-6, 1-6 => NYERT! 🙂