FAQ: a tipp értelmezése, hogy a mérkőzés végső győztesére fogadunk, tehát az esetleges hosszabbítás és a büntetőpárbaj is beleszámít a fogadásunkba. Bet365-ön ez az opció „Nyereményszorzó” néven fut, TippmixPron: „A mérkőzés győztese”, Unibeten: „Hosszabbítással és büntetőpárbajjal”.

Indoklás: Tampa szekerének kitörött picit a kereke, legutóbbi 5 meccsükből csak egyet sikerült megnyerniük. Itt az idő a javításra, a Buffalo erre tökéletes alany. Ullmark kezd a hazaiak kapujában, aki első NHL szezonja ellenére túl jó meccseket produkál, így ma veretni fogom. Utolsó 2 meccsén egyaránt 96% felett védett, ez ma szerintem 91% alá is bőven bemegy. Átlagban 30 kapura lövést engednek az ellenfélnek, ha ő véd, ez ma 36-40 lövésre is felmehet a tampa támadójátékát ismerve. Amerikai kollégák is ezt támasszák alá, legtöbben 4 gólt várnak a tampától, míg max. 2 gólt a Buffalotól. Ilyenekre azért nem fogadunk, de tény, hogy a vendégek kapujában álló Vasilevskiy erősebb fegyvertényt jelent).