Indoklás: hasonló tipp, mint tegnap a Real-meccsen, tessék a gólokra kattintani, aztán az első csapat gól ideje, itt pedig LESZ Bayern-gól 30:00 előtt. Megvannak a kezdők, ez a Bayern így teljesen rendben van, Ribery, Götze és Thomas Müller lesz az első három ember, kezd Schweinsteiger. A CSZKA győzelem esetén elvileg még tovább is juthatna, de ismerve Guardiola mentalitását, látva a kezdőt elképzelni nem tudom még a moszkvai pontszerzést sem. A bajorok már a negyedik kör után megnyerték a csoportot, aztán a hajrában kikaptak Manchesterben, biztos vagyok benne, Pep roppant dühös azóta is, ma itt a remek alkalom kijavítani. A Bayern 10 tétmeccset játszott eddig ebben a szezonban (BL és bajnoki) hazai környezetben, a mérleg 10-győzelem, 29 szerzett gól – 9 találat az első 30 percben született. Ha ehhez még hozzávesszük azt, hogy a CSZKA a 6 idegenben kapott góljából 4-et az első 28 percben kapott, ha tudjuk azt, hogy a 14 hónappal ezelőtti meccsükön hasonló pályaválasztás mellett a Bayern már a negyedik percben vezetett, akkor ez így még tetszetősebb. A szakemberek 3 Bayern-gólt várnak, úgy gondolom, a 30. percig beesik az első hazai találat.

Végeredmény: 18. perc 1-0 => NYERT!