FAQ: Brazília\Serie B\ A mérkőzésen belül: ázsiai piac első félidő\ Faq: 1 gólos hazai vezetésnél a tét visszajár, kétgólos vezetésnél nyertes a fogadásA Bahia vs. Londrina párharca nyitja meg a brazil Serie B 6. fordulóját. A Bahia múlt pénteken elszenvedte első vereségét az Ituano otthonában, ezért hazai pályán mindenképp szeretné azt a vereségét kozmetikázni. Egyébként az Ituano ellen is masszív fölényben volt a Bahia, csak a 66%-os labdabirtoklást és 23 kapura lövést nem sikerült gólra váltani. Azt érdemes tudni még, hogy a házigazdának van az egyik legértékesebb kerete a B osztályban, ezért várhatóan végig harcban lesz a bajnoki címért és a feljutásért. A Londrina kicsit más tészta. A vendégek az első fordulóban nyertek utoljára, azóta finoman szólva is elég visszafogottan teljesítenek. Az előző szezonban csupán 1 ponttal többel maradtak a vonal felett. Valószínű idén újra a bent maradásért küzd majd a márciusban edző cserén áteső klub.  A vendégek szakvezetőjének Adilson Batista-nak a védelem megszervezése okozhat nagy fejtörést, ugyanis az előző bajnokin két védőjét is elveszítette. Samuel Santos (5/0 jobb oldali védő) megsérült, míg a helyére beugró Watson (1/0 jobb oldali védő) kiállíttatta magát. A középpályáról szintén kidőlt egy fontos alapember méghozzá Jhonny Lucas (5/1 középpályás), Victor Souza (3/0 1. számú kapus) pedig még mindig nem 100%-os. A Bahia könnyebb helyzetben van, egyrészt hazai pályán játszik, másrészt felépült sérüléséből Lucas Mugni (6/0 támadó középpályás), aki nagyon hiányzott a csapatból az elmúlt héten. Egyedül Raí (4/0 csatár) szerepel a hiányzók listáján.

Összevetettem a két csapat elsőfélidős teljesítményét, a Bahia 0-31. percig 11 gólt szerzett, míg a Londrina 1-et, viszont erre kapott 8-at. Az adott információk és statisztika alapján az első félidőt támadom.