FAQ: tenisz, Keménypályás női WTA torna, Miami. Ajánlott tét mértéke (bankroll): 2 %-a.

Indoklás: már az 1. fordulóban is sikeresen ajánlottam Victoria Azarenka (32. most, az 1. hely a legjobbja) győzelmét, azóta pedig egy még simább továbbjutást is behúzott. A már 34 esztendős-, 2-szeres Grand Slam bajnok fehérorosz édesanyának persze már leszálló ágban van a karrierje, de azért az ilyen nagy tornákon-, pláne ezen a borításon még mindig számolnj kell vele! Ezzel szemben Katie Boulter (30.) világ életében egy nagyon középszerű-, és leginkább csak ITF szintű versenyző volt, aki 6 éven át csak a top100-200 között liftezett. Aztán tavaly végre némi áttörés következett a karrierjében és bekúszott valahogy a top50-be illetve nyert már 2 kisebb WTA tornát is, de szerintem ez minden. Ő most van a csúcson, egyszerűen ez a játéktudása plafonja. De ugyanezt Azarenka már ~ 15 évvel ezelőtt is tudta… Szóval elviekben itt akkora technikai szintkülönbség van a felek között, hogy ha csak nem fáradt vagy sérült Victoria, ez sima 2-0.