FAQ: Női Európa Bajnokság – selejtező.

Indoklás: a múlt heti görögországi összecsapás után most Ausztriában meccselnek egymással a felek. Akkor Spanyolország szett hendikepjét ajánlottam nektek, ami ha nem is simán, de végül lejött szépen (3-1); ma pedig a pont hendikepet vállalom be rájuk, mert tetszik ez a határ. Azon a találkozón úgy nyertek ugyanis 9 pontos különbséggel a hispánok, hogy még 1 szettet el is vittek az osztrákok. Nyilvánvalóan emiatt lőtték be a mai mérkőzésre is 9-10 pont környékére a határt a fogadó irodák arra apellálva, hogy hazai pályán talán még jobb teljesítményre lesz majd képes Ausztria. Ugyanakkor az 1. meccs krónikájához hozzátartozik, hogy a spanyolok aznap kifejezetten gyengén röpiztek, attól ők sokkal többet tudnak. Na már most ha erre a találkozóra meg valamelyest feljavulnak, akkor itt az eredmény akár 0-3 is lehet! Akkor pedig úgy gondolom inkább nyílik, mint szűkül majd az olló, szerintem nagyobb arányú spanyol győzelem várható. Erre leginkább a felek legutóbbi meccseinek eredményeiből következtetek: Ausztria elég csúfos vereségbe futott bele Görögországgal szemben; míg Spanyolország gálázott Norvégia ellen. Az azóta eltelt 3-4 nap alatt óriási változásra pedig egyik gárda aktuális formájában sem számítok.

Végeredmény: 17-25, 21-25, 22-25, 15 pontos különbség, a tipp NYERT! 🙂