FAQ: Amerikai bajnokság, NHL. A tipp értelmezése, hogy a mérkőzés végső győztesére fogadunk, tehát az esetleges hosszabbítás vagy büntetőpárbaj is beleszámít.

Indoklás: Bosszúmeccs! Novemberben az Arizona nem kis meglepetésre (~ 4.00 feletti oddsoért) nyert Las Vegasban (2-0), pedig a szezon egészét tekintve a felek között jelentős játéktudás béli különbség van. Elég csak a tabellára pillantanunk, és egyértelmű: a Golden Knights javára… Ráadásul a Coyotesnak ez lesz az 1. mérkőzése a bő 1 hetes szünetet követően, így kifejezetten “rozsdás” hokira számítok tőlük. A Vegas viszont már 2 napja is jégen volt, és felsőházi rangadót nyertek otthon az Edmontonnal szemben, ami jó formáról tesz tanúbizonyságot! Ezek után úgy gondolom, hogy ma visszavághatnak az Arizonának az őszi zakóért. Annál is inkább, mert a Coyotes eleve ligaalja védelméből még sérültek is vannak: Weber és Stecher személyében; így ma sem hiszem, hogy igazán harapós lesz majd a hazai defense. Vendég!

Végeredmény: 2-3 => a tipp NYERT! 🙂