Indoklás: a mérkőzés kezdete előtt csak hendikeppel lett volna érdemes ajánlani a hazaiakat az alacsony odds-uk miatt, de így, hogy a félidőben még 0-0 az állás, már anélkül is látok értéket a meccsben. Az Al-Ain ugyanis az egyik legjobb csapat az Egyesült Arab Emirátusokban, 7 GY – 3 D – 1 V mérlegükkel és 27:9 gólarányukkal csak azért nem vezetik még a tabellát, mert az Al Shabab már ma kora délután nyerni tudott. A gárdában olyan sztárok játszanak, mint Asamoah Gyan (ghánai válogatott csatár, korábban: Udinese, Rennes, Sunderland), Miroslav Stoch (szlovák válogatott csatár, korábban: Chelsea, Twente, Fenerbahce, PAOK), vagy épp Kembo Ekoko (francia utánpótlás válogatott csatár, korábban: Rennes), akik 3-an együtt már 16 gólt lőttek a bajnokságban! Az Al Sharjah egy szerényebb képességű gárda, csupán a 10. helyen tanyáznak jelenleg, ráadásul ma hiányzik tőlük a legjobb védőjük, a brazil Mauricio Ramos, aki eltiltott! Nélküle úgy gondolom csak percek kérdése, és kapitulálni fog a vendég védelem. A második félidőben akár több hazai gól is születhet, és mindenképp magabiztos Al-Ain győzelmet várok. Tippem: 2-0, 2-1

Végeredmény: 4-1=> NYERT!