FAQ: Röplabda,Magyar Liga nők.

Indoklás: eléggé morbid, hogy ez a BRSE még mindig ekkora favoritnak számít a Nyíregyháza illetve a Vasas elleni meccseken ami játéktudás alapján talán még jogos is lehet, de az a tény, hogy folyamat sz*pni járnak mindenhova..hát bennem most már kételyeket ébresztett a csapat valós tudása és egységessége kapcsán.
A vendégeknél Tálas Zsuzsanna feladó poszton folyamatos csalódás és szettenként legalább 2-3 rossz érintést mutat be ami elképesztő luxus ezen a szinten, de mondhatnám Bodovics center munkáját is a kalap szaréhoz kb.. 🙂
Hazai oldalon minden rendben és az MK 3.hely is simán meglett a csapatnak és idén eddig 2 győzelem 2 vereség a BRSE elleni mérlegük.
Ma nem nekik kell görcsösen nyerniük ez igaz hiszen ha már csak 1 pontot is szereznének ami 2 nyert szettet jelentene ma akkor biztosan az alapszakaszt nyerték.
Nem lepődnék meg ha nyerne a hazai csapat.

Végeredmény: 3-0 => A tipp NYERT!