FAQ: Magyar bajnokság, férfi NB I., Hungary League. A tipp értelmezése, hogy a Szeged legalább 2 szettes különbséggel nyer.

Indoklás: ne tévesszen meg minket a tabella miszerint a Szeged(7.) jelenleg 0-5-el áll és nyert szett nélkül hiszen a csapat 2-szer találkozott a listavezető Vegyész RCK-val, de a 2. MAFC-al is randiztak már, illetve Kecskeméten is jártak már amik közül egyik sem a nyerhető meccs kategória, de talán a Sümeg elleni meccsből jöhettek volna ki jobban hiszen az ottani 3-0-ás vereség mindenképp meglepetést okozott sok játékosnak a ligából, de jómagamnak is mint a liga szakértője felkaptam erre az eredményre a fejemet, bár saját bőrömön tudom, hogy a Sümeg vendégeként nagyon nehéz játszani hiszen 100-200 ember megállás nélkül szólogat be a meccsbe és hát ott ezt el is engedik a játékvezetők…tehát még talán ezt a vereséget is beírhatjuk abba a kategóriába ami év elején beleférhet a csapat számára. Az Dél-alföldiek idén jutottak fel újra NB1-be és úgy érzem a keretük meg is tudja állni a helyét majd ebben a ligában és jövőre is ebben az osztályban indulhatnak(de nem menjünk ennyire előre mert nagyon messze még a vége). Ellenfelüket jól ismeritek hiszen a Pécsi TE PEAC(6.) csapatára már rengeteg elemzést írtam nektek, tudjátok, hogy szétesett teljesen ez a csapat az elmúlt 2 évben és többnyire egyetemista, illetve teljesen amatőr játékosokkal töltötték fel a keretet annak érdekében, hogy eltudjanak indulni ebben az osztályban, de a kérdés az, hogy minek… Három értelmes játékosuk van, Kaszás Zoltán itt maradt hírmondónak a régi keretből, illetve Portik Ádám(feladó) és Pordán Áron(átló) akik évek óta itt vannak, bár az elmúlt 2 évben nem sok szerep hárult rájuk amíg értelmes csapat volt itt, de ebben a csapatban mindenképp 2 kiemelkedő játékos. Itt az ideje a hazai együttesnek begyűjteni az első pontokat és úgy érzem ennél ideálisabb ellenfél nem igazán érkezhetne hozzájuk. Szerintem maximum 1 szettre tudja magát oda rakni a baranyai együttes, pont úgy mint a Sümeg ellen ahol a helyszínen láttam, hogy nagyon gyenge ez a csapat. Tippem 3-0, 3-1

Végeredmény: 3-0 => A tipp NYERT!