FAQ: floorball, Norvégia.

Indoklás: A legszorosabb párharc a negyeddöntők során. A legutóbbi mérkőzést a ma este vendég cápák egy kellemetlen 5 perces kiállítással elvesztették, pedig szinte nyeregben voltak a meccsen. Mindezt a meccs legfontosabb részén, annak végén. Szinte do or die nap ez a sarpsborgi csapatnak, 0-2ről nehéz felállni a tavaly meglepetésre bajnoki címet szerző Sveiva ellen. Az oslói csapat nem olyan erős, mint tavaly, míg a vendégek talán egy fokkal jobban teljesítenek, de szerintem érettek ahhoz, hogy tudják, hogy ma óriási a tét. Sok játékos (főleg svédek) elég sokat tesznek fel ezért, hogy ebben – feltehetően az utolsó itteni szezonjában – kiugró teljesítményt érjen el. Egy sokgólos találkozó feküdhet a vendégeknek. Tippem: 6-6

végeredmény: 7-8 => NYERT! 🙂