FAQ: kosárlabda. NBA. Bet365-ön ezt az opciót a mérkőzésen belül a Játékos speciálisak főmenüben találjátok meg.

Indoklés: óriási bajban a Washington, tele vannak hiányzókkal! Eltiltott Isaiah Thomas (13,5p-1,7r-4,8a), sérült McRea (9p-2,4r-2,8a), Bryant (13,9p-8,5r-1,7a), Hachimura (13,9p-5,8r-1,6a), Bertans (15,4p-4,9r-1,7a), Miles (6,4p-1,2r-1,2a) és Wagner (11,6p-6r-1,3a). Ez 7 hiányzó, illetve 8, ha hozzávesszük John Wallt is aki idén még nem, és nem is fog pályára lépni. Az Ish Smith, Bradley Beal, Troy Brown, Isaac Bonga, Ian Mahinmi 5-ös lehet a kezdő. Ish Smith egy középszerű irányító, aki képes nagy meccsekre. Legutóbb 0 pontot hozott, de előtte például 26 ponttal terhelte ellenfele gyűrűjét. Thomas nélkül bőven lesz lehetősége, 30-40 perc között fog játszani emberünk. Amikor játszik Thomas, Smith 21 meccsen 23,5 percet játszik, 8,7 pontot 4 gólpasszt és 3 lepattanót átlagol; Thomas nélkül viszont 7 meccsen 30 perc felett tölt pályán és 12,3 pontot 5,4 gólpasszt és 2,3 lepattanót átlagol! Ugyan az össz over 25-ös határa magasabb, de ez amiatt is adódik, hogy most Thomason túl meg több játékos hiányzik majd… Simán lehet ma 20 pontos meccse is, így pár gólpasszal és lepattanóval fűszerezve szerintem lejöhet ez az opció.