FAQ: Amerikai bajnokság, MLS.

Indoklás: a New York Cityről már 4 napja is leírtam, hogy a rájátszásban való részvételük szinte már biztos, így nincs további pontokra igazából szükségük. Azóta pedig bemákoltak még 3 egységet (a ~ 80 percnyi emberelőny és a 96. perces büntető segítségével…), így pedig aztán már főleg hátradőlhetnek, innentől kezdve nekik szinte már minden mindegy. A válogatott szünet miatt továbbra sem bevethető náluk: Chanot (védő, 27/0), Callens (védő, 19/0), Sands (védekező középpályás, 19/0), Haak (védekező középpályás, 2/0), Moralez (támadó középpályás, 25/7) és Heber (legjobb csatár, 20/14) sem; de a keretükbe már visszatért futballistáik közül is várhatóan még 5-6 ember csak a kispadra fog tudni leülni! Ezek után érdemesnek látom ismét ellenük fogadni, főleg hogy épp azzal a Torontóval meccselnek, akiket már legutóbb is könnyen nyerettünk (5-1); illetve akiknek még nagyon kellenének a további pontok a play offhoz. Náluk is vannak persze sérültek illetve hiányzók, de az ő jelentőségük ebben a helyzetben elenyésző. A kanadaiak bebizonyították Cincinnatiben, hogy akár Altidore (legjobb csatár, 17/10) pihentetése mellett is bőven van bennük potenciál! Ugyan ritkán jár nyerni ide a Toronto, de utána Los Angelesben sem lesz könnyebb, sőt..! Szóval muszáj megpróbálniuk minimum pontot szerezni. Tippem: 2-2

Végeredmény: 1-1 => A tipp NYERT!