FAQ: Szlovák bajnokság, Tipsport Liga. A tipp értelmezése, hogy a mérkőzés végső győztesére fogadunk. Tehát az esetleges hosszabbítás vagy büntetőpárbaj eredménye is beleszámít a tippünkbe.

Indoklás: A DVTK nagy küzdelemben a felsőházért. Mai ellenfele a Liptovsky jelenleg nincs rájátszást érő helyen ami leginkább az utóbbi idők pocsék formájának is köszönhető. A védelmük szét esett és támadásban sem tudnak extrát hozni és ezek mind az eredményesség kárára mennek. A DVTK viszont jó formában és roppant fontos lenne nekik a három pont de nem életbe vágó így nem kell kapkodniuk jatszhatjak a türelmes pontos játékukat. Vaj Ádám a kapuban pazar formában ami az érkezése óta nagyon felhozta a csapatot. Nagy előnyt jelenthet hogy a csapat a válogatott szünet alatt egy egy per ember kivételével együtt maradt így rengeteg idejük volt készülni. A DVTK jelenleg jobb csapat és a kis pihenő na meg az ellenfél formája komoly esélyt jelent a DVTK-nak a győzelemre. Tippem 1-3

Végeredmény: 0-2 => A tipp NYERT!