FAQ: Röplabda, BL női. A tipp értelmezése, hogy az Olomouc legalább 2 szettet nyer.

Indoklás: e

lég komoly szorzó, de közel sem ennyire lehetetlen véleményem szerint ezt összehozni. Hazai környezetben kikapott a cseh sztáregylet azonban női röplabdában ilyesmi bármikor előfordulhat még a jóval jobb csapattal is. Mert, hogy itt ne legyen bennünk kérdés, hogy a világszínvonalba számító cseh bajnokság a jobb illetve az ott pallérozódó csapatok vagy az ukrán bajnokság. Nyilván nehéz megmagyarázni miért kap ki egy ennyivel jobb csapat otthon 2-3-ra, 2-1-es vezetésről, de tényleg fel lehet írni annak a számlájára, hogy nők. Ma viszont nem igazán fér bele a hiba lehetősége a vendégek számára hiszen valahogy nyerniük kell ezt a meccset, de ha az már sikerült legalább 2-3-ra akkor aranyszettben, de ha 1-3 0-3 akkor már a továbbjutás is zsebben van. Nem mondom, hogy ez sima 0-3 lesz és bekocogunk ezért a 3,25-ös szorzóért, de egyébként én alapvetően 1-3-at várok erre a találkozóra mert a nevek és az összhang alapján is jobb csapatnak tűnik az Olomuc és röplabdánál a fogadóirodák pedig sokszor 1-1 meccs alapján döntenek a szorzókról ami NŐI röplabdában hatalmas baklövés. Meglehet ez, érdemes rátenni egy kis aprót.

Az indoklás a Kánaáán csoportba íródott ahol a továbbjutást javasoltam 3,25-ért, de ide a biztosabb +1,5-es hendikepet hozom nektek 1,72-ért ami 2 vendég szett győzelemmel adott is lenne.

Végeredmény: 2-3 => A tipp NYERT!