FAQ: Röplabda,Bajnokok Ligája.
Indoklás:
Két nagyon erős együttes találkozik ma egymással és a friss lengyel kupa győztes Kozle tele önbizalommal várhatja azt a Modenát ahol úgy igazán a játék mostanság nincsen rendben hiszen eléggé kétarcú lett ez a csapat.
A Milano a bajnokságban 3-0-ra tudta őket verni,de a nagy csapatok (Lube,Trentino,Perugia) mind lesimázták ezt a csapatot és mostanában még rosszabb helyzetbe kerültek hiszen a Padova ellen is csak döntő szettben tudtak nyerni valamint hazai pályán is eldobtak egy szettet a Milano ellen a kupában és éppen csak ki tudták harcolni a továbbjutást.
Találkoztak egymással tavaly karácsony előtt pár nappal és akkor hazai pályán egy brutális csatában a Modena tudott diadalmaskodni 3-1-re és összesen 191 pont esett ami most is elég lenne nekünk.
Szerintem nem fog nyerni idegenben az olasz csapat,de döntő szettre jó lehet vagy legalább 1-re.
Végeredmény: 3-1 => A tipp NYERT!