FAQ: Magyar bajnokság, NB I.

Indoklás:
A Magyar Kupa siker után érkező két együttes találkozik egymással hiszen a döntő napon a Vegyésznek sikerült elérnie a 3.helyezést egy nem akármilyen játékkal hiszen végig 3 szetten keresztül kontroll alatt tartotta a mérkőzést a Kaposvárral szemben, azonban ugyanez nem mondható el a Kecskeméti csapatról még akkor sem ha végül 3-1 arányban sikeresen megverték a PSE csapatát a döntőben.
Látható volt, hogy az a találkozó nem igazán a Kecskeméten múlt hanem azon, hogy a PSE szerintem az elmúlt 3 évben nem játszott ennyire gyengén, és még így is többnyire feltudta venni a versenyt ezzel a Kecskeméti csapattal.
Most ezen a találkozón két sikerből jövő csapat mérheti össze erejét ahol nem mondom, hogy nagyon sima VRCK sikert várok, de mindenféleképpen őket tartom az esélyesebbnek még idegenben is.
Igazából ez a pálya fekszik majd a Vegyésznek hiszen magas terem, sok helyük lesz, pont úgy mint a hazai csarnokban.
Ha azt a formát hozza a vendég csapat amit a 3.helyét menő csatában láttam tőlük akkor ezt a meccset 4 szoros szettben be kell tudniuk húzni.
Pesti Marcell és Krupánszki Olivér tarthatja életben ma a Kecskeméti csapat reményeit jó játékukkal.

Végeredmény: 18-25, 30-28, 14-25, 23-25 => A tipp NYERT!