FAQ: Amerikai futball, NFL. A tipp értelmezése, a Titans nyer Houstonban úgy, hogy már a szünetben is vezet.

Indoklás: a Texans az egyedüli csapat ebben a négyesben, amelyiknek még lenne miért küzdenie, de úgy tűnik, itt már a wild card körre készülnek (hiszen ha nyernek, akkor is csak 3. lehet a csapat, így mindenképpen szerepel már jövőhéten, mindenképpen otthon, és igazából nincs nagy különbség a között, hogy a Bills, a Titans vagy a Steelers lesz az ellenfél, továbbá ha nyer is a csapat, akkor is kell a Chiefs meglepő veresége). Még szebb az egészben, hogy a Texans már azt is tudja, van-e esélye egyáltalán a harmadik helyre, hiszen a Chiefs meccse a 19 órás sávban van. Ha pedig a Kansas City nyer, akkor valóban semmi értelme kockáztatni a sérüléseket. A hírek szerint Da hátával bajlódó Deshaun Watson, az ágyékproblémákkal küszködő elkapó Will Fuller, az LT Laremy Tunsil és a CB Bradley Roby is pihen, sőt, a friss hírek szerint a kisebb betegséggel hátráltatott DeAndre Hopkins sem öltözik be. A Titansnek nagyon bejött Ryan Tannehill kezdőbe nevezése, a 2–4-gyel rajtoló csapat a következő hét meccséből hatot megnyert (8–5), és bár a Texans ellen nagy csatában alulmaradt, ahogyan a Saints ellen is, így is a saját kezében a sorsa: ha megveri a tartalékos Texanst Houstonban, akkor playoffba jut. Ezért pedig bizonyára kapar majd a csapat, és már a szünetre lerendezi a meccset.

Végeredmény: 14-35 (7-14) => A tipp NYERT!