FAQ: kézilabda, Francia bajnokság.

Indoklás:
Nehéz megmondani melyik csapat felé billen ma a mérleg nyelve és ebbe nem is nagyon szabad belemenni, de elég sanszos, hogy nagyon közel lesz egymáshoz ez a két csapat hiszen a keretük minősége közel hasonló. A vendég Chambery Savoie(11.) nagyon gyengén kezdte a bajnokságot és mindössze 1 ponttal van a kiesőzóna felett, de nem szabad ezt alapul vennünk hiszen most épült fel 2 kezdő játékosuk is december elején és rögtön két meccset meg is nyertek, nem is akárhogy hiszen az Istres ellen a 40. percbne még 18-13-as hátrányban volt a csapat majd egy remek utolsó 20 perccel 25-28-ra fordítottak. (igaz előtt a bajnokságban hazai pályán 17-12-ről buktak a Nantes ellen rangadót) Ellenfelük a Dunkarque(7.) évek óta TOP10-es csapat, sőt általában a nagy 3-as mögött szokott közvetlen végezni a 4-5 hely környékén. Idén is együtt maradt a keret, minimális változások voltak csak, de minőségben semmivel sem lettek rosszabbak mint tavaly. Legutolsó 3 meccsükön a Montpellier vendégeként szenvedtek 1 gólos vereséget, majd otthon 2-vel verte őket a Nantes a ligakupában amit egy francia kupa továbbjutással az alsóbb osztályú Sarrebourg ellen javítottak. Nehéz tényleg ez a meccs ha győztes kéne hirdetni, de merész leszek mert szerintem itt ma nem lesz győztes.