FAQ: röplabda, Hungary League. A tipp értelmezése, hogy a Szolnok legalább 1 szettet nyer.

Indoklás:
Azt, hogy ezt a szorzót mire kapjuk ezen a rangadón…nem igazán értem, de szinte biztos vagyok benne, hogy a fogadóiroda az idei két alapszakasz meccséből indult ki a csapatoknak ahol mindkétszer 3-0-ra tudott győzedelmeskedni az akadémista fiatalokkal felálló Dunaferr SE(1.) és jóval jobban szerepelt az 1. körös alapszakaszban mint mai ellenfele a Szolnok(2.). DE ! Azóta sok víz lefolyt a Dunán és a vendégek összetették ezt a keretet szépen, felépül a legjobb játékosuk Gönczi Imre(szélső ütő, korábbi magyar válogatott) így hát azóta teljesen más képet mutat magáról ez a csapat. Egy közös az alsóházban ebben a két csapatban, mindketten csak a fehérvári együttestől kaptak ki, ugyanúgy döntő szettben. Közel vannak egymáshoz tudásban a csapatok, és ez a szorzó teljesen megdöbbentett. Nem favorit a szolnoki csapat idegenben, de van esélye egy esetleges győzelemre is szerintem. 60-40 ez a meccs összességében, de az, hogy szettet ne nyerjenek az nálam az elképzelhetetlen kategória.

végeredmény: 23-25, 25-14, 25-20, 21-25, 15-8 => NYERT! 🙂