FAQ: tenisz, keménypályás női Australian Open. A tipp értelmezése, hogy Bondár legalább 1 szettet nyer. Bet365-ön ezt az opciót a mérkőzésen belül a Játékos főmenüben találjátok meg.

Indoklás: Bondár Anna (222. most, a 177. a legjobbja) egy hazai viszonylatban elég tehetséges, 22 éves játékos, aki eddig keménypályán és salakon is ~ 70 %-os arányban nyerte (~ a zömében ITF szintű) mérkőzéseit, amely elég jó mérleg. Szezonról szezonra láthatóan fejlődik, idén akár már a top150 környékéig is felverekedheti magát. Grand Slam torna főtáblájára ugyan még sosem jutott fel és most itt Ausztráliában sincs könnyű ága, de meglepne ha lenullázva ejtenék ki. Az első ellenfele ugyanis az a Barbora Krejcikova (127.), aki futball nyelvvel élve: rendkívül “madárcsontú”, állandóan megsérül valamije. Tavaly is volt 3-4 komolyan kidőlése is, amik után jó pár hetet és tornát ki kellett hagynia, így gyakorlatilag csak a salakszezonban alkotott maradandót. A US Openen sántult le utoljára, így augusztus óta csupán 4 mérkőzés nyert, ebből is 3-at top300-on kívüliekkel szemben (~ és még közülük is 2 ellen bukott szettet!). Nincs tehát topformában, június óta csupán 1-szer sikerült sima 2-0 -ra nyernie. Látva ezt, és Bondár múlt heti (ITF) canberrai negyeddöntőig való menetelését, úgy gondolom a borítás idegen Krejcikovának komoly fejtörést okozhat majd Anna.