FAQ: Tenisz,WTA Indian Wells.

Indoklás:
Hát milyen formában van ez a fiatal kanadai hölgy?
Idén mindössze 3 meccset vesztett és már 24 nyertesnél jár és azért voltak itt már nagyobb nevek is a kalapban mint például 2 napja Garbine Muguruza(korábbi világelső,jelenleg 20.) kapott tőle egy 6-0 6-1-et ami 53 perc alatt jött össze.
Verte már itt Cibulkovát aki szintén alig több mint 1 órát bírt ellene és 4 gamet tudott nyerni.
Mondhatni tehát csúcsformában van Andreescu és a vele szemben érkező Elina Svitolina(6.) eredményei szerint szintén, de minden meccsét láttam az utóbbi időben és rengeteg hiszti valamint instabil, hullámzó játék is társult hozzá és többször is az ellenfelei verték meg saját magukat.
Az biztos, hogy 3-szor játszott döntő szettet már ezen a tornán és jóval többet volt a pályán mint mai ellenfele(több publikus portálon is töltött fel képet arról, hogy mennyire kész van és nem igazán bír lábra állni sem), így hát semmiképp nem hívnám a mai mérkőzés favoritjának még akkor sem ha jóval nagyobb a tapasztalata a touron és alapvetően ha olyan napja van és minden klappol neki akkor nem sok hölgy van ebben a mezőnyben aki őt megverheti.
Ma viszont ha az eddigi játékát mutatja akkor ő is gyorsan haza fog menni.

Végeredmény: 2-1 (6-3,2-6,6-4) => A tipp NYERT!