FAQ: Világbajnokság.

Indoklás: A nap talán legegyértelműbb over választása azok után, hogy James Wade (9. a világranglistán) az 1. (3-2) és a 2. fordulóban (4-3) is nagyon közel állt már a kieséshez, mindkét találkozón full bukó állásból (1-2 illetve 1-3) tudta csak végül továbbjutásra menteni a mérkőzéseit! Róla persze tudni kell, hogy bipoláris depresszióban szenved, az érzelmei tehát rendkívül hullámzóak. Ez pedig sokszor a mérkőzésein is visszaköszön: 1-1 szettben néha zseniális megoldásokra képes, majd néhány perc múlva a következően akár képes teljesen össze is omlani… Éppen ezért ellene bármikor érdemes lehet fogadni, hiszen 1-1 leget vagy szettet akármikor elbukhat akár nyerő pozícióból is! Ryan Joyce (74.) önbizalmán pedig bizonyára sokat dob majd, hogy 2 top30-as kiemeltet: Whitlockot (8.) és Norrist (25) is el tudta már búcsúztatni idén innen, így szerintem Wadetől sem fog megijedni. Főleg, hogy negyedszerre találkoznak már egymással 2018-ban, és ebből 2 meccsük is elég szoros (4-6, 4-6) volt. Hasonlóra számítok ma is, akár nyerhet is Joyce! Tippem: 2-4

Végeredmény: 4-3 => A tipp NYERT!